• پرتال عمران
  • پرتال معماری
 

عضویت در خبرنامه
   

خدمات طراحي وب
رتبه برتر
دریافت فایل
مشاوره
گواهینامه ساخت و ساز
وام آموزشی
سازنده حرفه ایی
كتاب دكتري
دعوت به همكاري در تاليف كتاب
زنجیره پایگاه اطلاع رسانی
تبلیغات بنری


۲۸ مرداد؛ اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۴
     

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۴ در روز چهارشنبه ۲۸ مرداد ماه خبر داد.
به گزارش ایرنا، دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد ضمن مراجعه به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی اعلام شده مربوط به هر کد رشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده مراجعه کنند.

آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۹۴ در ۷ گروه آزمایشی در ۱۵ اسفند ماه ۹۳ برگزار شد. ثبت‌نام در این آزمون در آذر ماه انجام گرفت و در نهایت تعداد ۲۰۱ هزار و ۳۳۵ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کردند.

از تعداد ۲۰۱ هزار و ۳۳۵ داوطلب، ۸۷ هزار و ۴۲۰ نفر زن و ۱۱۳ هزار و ۹۱۵ نفر مرد و به عبارتی ۴۳.۴۲ درصد داوطلبان زن و ۵۶.۵۸ درصد داوطلبان مرد بودند. این آمار نسبت به سال ۹۳ که تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز ۲۴۰ هزار و ۳۹۱ نفر بوده است تعداد ۳۹ هزار و ۵۶ نفر کمتر است و در واقع تعداد داوطلبان ۱۶.۲۵ درصد نسبت به سال ۹۳ کاهش یافت.

بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون دکتری سال 94 مربوط به گروه علوم انسانی با ۹۰ هزار و ۸۹۹ داوطلب بود. 28 هزار و ۷۷۰ نفر در گروه علوم پایه، ۴۰ هزار و ۱۸۵ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۱۷ هزار و ۲۷۳ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۸ هزار و ۷۱۰ نفر در گروه هنر، ۲ هزار و ۷ نفر در گروه دامپزشکی و ۱۳ هزار ۴۹۱ نفر نیز در گروه زبان ثبت‌نام کردند.

 
 
     
OpenSEES
آزمون نظام
Cdownload
روزانه آكادمي
دوره اختصاصی
Architects
etabs & safe
نشست معماري داخلي
3D MAX
GIS
اجراي عمراني
طراحی داخلی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد.
Copytight 2012 CivilHouse - All Right Resserved