• پرتال عمران
  • پرتال معماری
 

عضویت در خبرنامه
   

خدمات طراحي وب
رتبه برتر
دریافت فایل
مشاوره
گواهینامه ساخت و ساز
وام آموزشی
سازنده حرفه ایی
كتاب دكتري
دعوت به همكاري در تاليف كتاب
زنجیره پایگاه اطلاع رسانی
تبلیغات بنری


طراحی و اجرا
 
 
 
دیوارهای سبز گیاهی
طراحی دیوارهای سبز گیاهی با حالت مینیاتوری خود توانسته به گونه‌ای قالب‌بندی شود که رشد گیاهان طبیعی در داخل ساختمان را القاء کرده و به نمایش درآورد
 
 
 
 
خانه دو پوسته لواسان
سایت پروژه در محیط زیبای طبیعی قرار دارد و این بنا از اولین ساخت و سازهای آن ناحیه است. این محیط طبیعی، چشم اندازهای زیبایی را پیشنهاد می کند، از کوه های شمالی تا نواحی سبز جنوبی. استراتژی اصلی در این پروژه، برقراری دیالوگی میان بنا و محیط اطراف و ایجاد پیوستگی بنا با فضای پیرامونش بوده است.
 
 
 
 
نمایش برنامه روزانه روی دیوار
دیوار کاملا سفید در طول روز می تواند کسل کننده باشد و فضای بیهوده زیادی را داشته باشد و همچنین در طول شب هم کاملا تاریک و بی روح می شود.
پس چرا مقداری رنگ و زندگی به آن اضافه نکنیم؟
 
 
 
 
سالن مطالعه دانشگاه کاونتری
در بسیاری از مراکز علمی و دانشگاه ها، به دلیل طراحی نامناسب و عدم رعایت اصول نوین طراحی، معمولاً کتابخانه ها ، به خلوت ترین و کم کاربردی ترین بخش دانشگاه ه مبدل می شود.
 
 
 
 
10 آسانسور معروف دنیا
مطمئنا همه ما حداقل یک‌بار در عمرمان سوار آسانسور شده‌ایم. البته شاید بعضی‌ها هم به دلیل ترس از محیط‌های بسته یا ارتفاع از این کار صرف‌نظر کرده باشند، پس به این دسته توصیه می‌کنم از پی‌گیری ادامه مطلب اجتناب ورزند! این بار می‌خواهیم شما را به تماشای دیدنی‌ترین آسانسورهای جهان ببریم.
 
 
 
 
طراحی باغ عمودی
معماران ایتالیایی استودیوی 10، با همکاری گروهی از معماران منظر، یک باغ عمودی را در فضای داخلی بوتیک بارسلونا طراحی و اجرا کردند.
 
 
 
 
فضای کاری ارگونومیک
تخصص گروه اسپریک، فضاهای اداری می باشد. این گروه بر روی روش های نوآورانه فضای کار و محیط های پربازده در حمایت از کاربران و کارمندان فعالیت می کنند.
 
 
 
 
پروپوزال چیست؟
طرح تحقیق، مهم ترین و اصلی ترین بخش یک کار تحقیقی و پژوهشی است، طرح تحقیق ( Proposal) اصل تحقیق نیست، بلکه طرح اولیه و طرح پیشنهادی تحقیق است،
 
 
 
 
غرفه کمپانی Brigestone
در چند ماه گذشته، باران های موسمی در تایلند، موجب بروز سیلی ویرانگر در این کشور شد. این سیل، جان صدها نفر را گرفت و بیش از یک میلیون نفر را بی خانمان کرد.
 
 
 
 
نمایشگاه قابل حمل لندن با بدنه شبکه‌ای روشنایی
این ورقه‌های شیشه‌ای با ترکیب پنل پلاستیک بازیافتی تولید شده‌اند که این ترکیب در افزایش مقاومت و ماندگاری اسکلت اصلی نمایشگاه قابل حمل بسیار تأثیرگذار خواهند بود.
 
 
 
 
    از 6      
 
     
OpenSEES
آزمون نظام
Cdownload
روزانه آكادمي
دوره اختصاصی
Architects
etabs & safe
نشست معماري داخلي
3D MAX
GIS
اجراي عمراني
طراحی داخلی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد.
Copytight 2012 CivilHouse - All Right Resserved