• پرتال عمران
  • پرتال معماری
 

عضویت در خبرنامه
   

خدمات طراحي وب
رتبه برتر
دریافت فایل
مشاوره
گواهینامه ساخت و ساز
وام آموزشی
سازنده حرفه ایی
كتاب دكتري
دعوت به همكاري در تاليف كتاب
زنجیره پایگاه اطلاع رسانی
تبلیغات بنری


علت حذف نمایشگاه صنعت ساختمان از تقویم نمایشگاهی کشور
     
New Page 4

مجید شاه­ حسینی؛ مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت گفت: تجزیه نمایشگاه صنعت ساختمان در راستای تخصص‌گرایی، بهره‌مندی و اثرگذاری نمایشگاه برای غرفه­‌داران و بازدیدکنندگان اتخاذ شده است و قطعا منجر به گسترش کمی و کیفی غرفه‌ها و محصولات و خدمات مرتبط با صنعت ساختمان می­‌شود.

وی اظهار کرد این تصمیم با پیشنهاد سازمان توسعه تجارت و موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است، خاطرنشان کرد: مسئولان امر به علت گستردگی حوزه صنعت ساختمان و در راستای تخصص‌ کردن این نمایشگاه و افزایش اثربخشی آن به این نتیجه جمعی و عقلایی رسیدند که نمایشگاه صنعت ساختمان از تقویم نمایشگاهی کشور خارج شود.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه­‌های متعدد در طول سال با موضوعات در و پنجره، حمام و سونا، کاشی و سرامیک، تاسیسات و آسانسور و… اظهار کرد: حضور بنگاه­‌های مربوطه در نمایشگاه‌های تخصصی اثرگذاری بیشتری در توسعه صنعت ساختمان دارد و ضمن اینکه از موازی‌کاری­ جلوگیری می‌کند، طیف بیشتری از مخاطبان را بهره‌مند خواهد کرد.

همچنین وی با اشاره به سابقه تخصصی‌ کردن برخی دیگر از نمایشگاه‌های بین‌ المللی در ایران و جهان تاکید کرد: موضوع تجزیه نمایشگاه‌های بزرگ پیش از این نیز در مورد نمایشگاه بازرگانی تهران انجام شد که بیش از ۲۰ دوره سابقه برگزاری داشت. از سوی دیگر در سایر کشورها نیز صنعت نمایشگاهی به این سمت حرکت می­‌کند و مسئولان امر تلاش می­‌کنند نمایشگاه­‌ها به مرور تخصصی‌تر شوند.

مدیرکل دفتر ترویج امور تجارت یادآور شد: در طول سال نمایشگاه­‌های تخصصی زیادی برگزار می‌شود که منشعب از صنعت ساختمان است؛ از این رو با اتخاذ این تصمیم، بنگاه­‌های متقاضی از سال آینده می‌توانند با شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی مربوطه محصولات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دهند که این اقدام در افزایش کمی و کیفی سطح نمایشگاه­‌ها نیز تاثیرگذار است.
در سال بیش از ۱۵ نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت ساختمان برگزار می‌شود که نمایشگاه آسانسور، رنگ و رزین، صنایع سرمایشی و گرمایشی، معماری و خانه مدرن، کاشی و سرامیک، لوله و اتصالات، قیر و آسفالت و سیمان و بتون از جمله آنهاست

 
- 1394/07/11
 
 
نظرات
نام و نام خانوادگی:  
ایمیل:    
نظرات:  
 

 
 
نظرات بینندگان:
 
نظری یافت نشد
 
   
     
     
OpenSEES
آزمون نظام
Cdownload
روزانه آكادمي
دوره اختصاصی
Architects
etabs & safe
نشست معماري داخلي
3D MAX
GIS
اجراي عمراني
طراحی داخلی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد.
Copytight 2012 CivilHouse - All Right Resserved